Croatian English French German Italian Russian Spanish Swedish

4Dportal.com Facebook Profil4Dportal.com Twitter4Dportal.com YouTube kanal4Dportal.com RSS

A+ R A-
Dobrodošli, Gost
Molimo vas Prijava ili Registracija.    Izgubljena šifra?

Promjene, i kako do njih!
(1 pregledavam) (1) Gostiju
Idi na dnoStranica: 1234
TEMA: Promjene, i kako do njih!
Re:Promjene, i kako do njih! Prije 3 Godina, 10 Mjeseci Karma: 0
Izvrsno ste imenovali tipove ljudi i kategorije kojima pripadaju!
Dojma sam da smo svi dobili priliku i da dalje nema zbog nekog određenog,nama nepoznatog razloga .Jer oni koji nisu htjeli ili mogli odabrali su kao i oni koji su se osjetili pozvanima. To je dovoljno za završni čin ili nekakvu selekciju ili samo novo doba ili pak za aktiviranje "junk" DNK. Garjajev je dokazao da vibracije utječu na našu DNK a neki novi znanstvenici i da ima funkciju fraktalnih antena pa i to da znanje mijenja našu DNK.Možda smo napravili prvi skok i sada moramo čekati da bismo dobili signal za daljnju promjenu.Ona naravno,baš kao što ste lijepo rekli,uključuje i vanjsko i unutarnje promatranje i vanjsko i unutarnje uočavanje da bi bila stvarna.
Sada trebamo uočiti što se to od nas traži i kuda trebamo usmjeriti svoju pažnju osim što neprekidno trebamo podizati svoje vibracije a to je jako teško zbog okruženja u kojemu smo prisiljeni egzistirati.
Ipak..baš smo zbog toga ovdje jer to možemo. Sada je na redu osluškivanje i čekanje.
mala koko
Fresh Boarder
graphgraph
Korisnik offline Klikni ovdje za pregled profila korisnika
Pisanje je dopušteno samo registriranim korisnicima.

Re:Promjene, i kako do njih! Prije 3 Godina, 10 Mjeseci Karma: 0
Pozdrav, malo se kasno uključujem u raspravu... Htio bi se samo osvrnuti
na zadnji tekst od gosp.Prvulovica...tj citat iz teksta Naime, u tim istim tumačenjima se dalje kaže: kako odmiče proces razgradnje negativne karmičke energije ili informaciono-energetskih zapisa koje nosimo u svojoj podsvijesti, TAKO ĆE NAM SAMI OD SEBE U ŽIVOT UPLOVLJAVATI SVE PRIJATNIJI UVJETI, ODLAZIĆE OD NAS LOŠI LJUDI, PRIVLAČIĆEMO ILI ĆEMO BITI PRIVUČENI SVE BOLJIM LJUDIMA, svojim srodnim vibracijama ćemo se privući, itd.
LAŽ!!!

E sad bi se hio osvrnuti na taj dio iz mog vlastitog iskustva, ugl. sto vise
napredujem, u biti to nije pravi izraz, nego koracam nazovimo to tako, putem
osvijescivanja. Moram priznati da se dosta ljudi za koje sam naknadno shvatio da crpe moju energiju ili jednostvno zive po nekim drugacijim obrascima. Jednostavno miču iz mog zivota i to zbog razno raznih razloga...a u zivotu
mi dolaze i ostaju ljudi za koje tek naknadno saznajem da imamo dosta slicnosti i za koje prije nikad ne bi rekao da su zainteresirani za alternativna podrucja, ucenja kako god vec to mozemo nazvati. Sto se tice uvjeta zivljenja oni su ista, al moja svijest se promijenila, tako da ih drugacije sagledavam. Vise gledam stvari kao neku skolu i sve promatram potpuno drugacije... Sad to je moje osobno iskustvo vjerojatno to ne vrijedi za svakoga, a i mozda je sve ovo samo zamka matrixa, ko ce ga vise znat...
Centar
Fresh Boarder
graphgraph

Re:Promjene, i kako do njih! Prije 3 Godina, 9 Mjeseci Karma: 0
Dobro je, Centar, ako ti sa rastom svijesti ide i makar kakavo raskrčivanje životnih uvjeta.

Međutim, čini mi se da to nekako nije i opća tendecija. Ne mislim samo na sebe, na osobno iskustvo, vidim to na mnogim svedočenjima, po izjavama ljudi na raznim forumima, itd.

Promjena percepcije, svakako, posebno ako ona potpomaže dublje poimanje stvari, ali - i sa promjenjenom percpecijom, ako smo u Zatvoru, mi faktilki ostajemo u Zatvoru, a izazov je da njega nadvladamo. To je tema promišljanja promjena.
miro
Fresh Boarder
graphgraph

Re:Promjene, i kako do njih! Prije 3 Mjeseci, 2 Tjedana  
despacito

Re:Promjene, i kako do njih! Prije 3 Mjeseci, 2 Tjedana  
shrekok

Re:Promjene, i kako do njih! Prije 3 Mjeseci, 1 Tjedan  
shrekok

Idi na vrhStranica: 1234

Popularno

Novosti

Kolumne

Partneri

Prijava

Registracija

*
*
*
*
*