Croatian English French German Italian Russian Spanish Swedish

4Dportal.com Facebook Profil4Dportal.com Twitter4Dportal.com YouTube kanal4Dportal.com RSS

A+ R A-
Dobrodošli, Gost
Molimo vas Prijava ili Registracija.    Izgubljena šifra?

mms
(1 pregledavam) (1) Gostiju
Idi na dnoStranica: 1
TEMA: mms
mms Prije 4 Godina, 11 Mjeseci  
Teško bi bilo opisati MMS u samo dvije - tri rečenice, pa sam se ipak odlučio na citiranje autora knjige "MMS - Čudesni mineralni dodatak 21. stoljeća", Jima Humblea:

"Nadam se kako nećete pomisliti da ova knjiga opisuje samo još jedan zanimljivi dodatak prehrani koji može pomoći nekim ljudima nakon što su ga uzimali nekoliko mjeseci, jer MMS to nije. Čudesni mineralni doda­tak odrađuje svoj posao u samo nekoliko sati. Malarija je u ovom trenutku svjetski ubojica broj 1, bolest koju ovaj dodatak najčešće prevladava u samo 4 sata! Ovo je dokazano kliničkim studijama u Malaviju u istočnoj Africi. Pritom nije bilo niti jednog neuspjelog pokušaja u liječenju uzročnika bolesti, parazita malarije. Ovim je mineralnim dodatkom izliječeno više od 75.000 žrtava malarije koji su se nakon primjene vratili svakidašnjem životu.
Nakon što se uzme Čudesni mineralni dodatak (engl. Miracle Mineral Supplement - MMS) oboljeli od AIDS-a često ozdrave u samo 3 dana - kad stanje i simptomi bolesti jednostavno iščeznu. Ako se bolesnici liječe u bolnicama, više od polovice pacijenata napušta bolnicu za tjedan dana.
Bolnice upotrebljavaju već više od 100 godina aktivne sastojke ovog dodatka za sterilizaciju podova, bolničkih kreveta, opreme i drugo. Od tog istog snažnog ubojice bakterija sada može imati koristi i naš imunološki sustav kako bi se na siguran način uništili patogeni organizmi u ljudskom tijelu.
Na prvi je pogled zaprepašćujuće kako se pravilnom primjenom ovog ubojice naš imunološki sustav može okoristiti kako bi napao samo one mikrobe, bakterije i viruse koji su štetni za naše tijelo, a da istodobno nema učinka na prijateljske bakterije i na zdrave tjelesne stanice. U ovoj sam knjizi, najbolje što sam mogao, prikupio činjenice kako su se odvijali događaji u vezi Čudesnog mineralnog dodatka (MMS-a).
Ovo je priča o otkriću i daljnjem razvoju najčudesnijeg pomagača imunološkom sustavu koji je ikad pronađen. Tako MMS postaje najbolje rješenje za više ljudskih bolesti, a da istodobno nije lijek. Vjerujem da će vam se slijedom mojih napora za razvitak načina primjene ovog dodatka i napora da MMS postane dostupnim javnosti priča učiniti logičnom i realnom, i da će vas uvjeriti da isprobate MMS. Zbog toga sam u knjizi iznio kompletne upute nabave sastojaka i način spravljanja ovog dodatka u kuhinji. Sasvim je moguće da ćete spasiti nečiji život ili čak da ćete spasiti svoj. MMS nije zamišljen za liječenje neke određene bolesti zato što funkcionira kao izvanredan pomagač imunološkom sustavu. On djeluje kao sredstvo za poboljšavanje imunološkog sustava do onog trenutka kad se neka bolest prevlada, a to je najčešće unutar 24 sata.
Namjera mi je bila napisati ovu knjigu jer su informacije o MMS-u toliko značajne da se ne smije dopustiti da ih itko zadrži za sebe. To su informacije koje svijet mora imati na raspolaganju.
Nakon što sam čekao 5 godina kako bi određena skupina ljudi predstavila MMS velikom broju ljudi, shvatio sam da se informacije moraju prenijeti što prije i što većem broju ljudi i da ne smije biti onih koji će ostati uskraćeni za podatke koji mogu spasiti nečiji život. Općenito se od javnosti zadržavaju važne medicinske informacije, i to one koje mogu spasiti mnoge živote. Moja je namjera to spriječiti."ZANIMLJIV JE OVAJ MMS...
čegevara

Pisanje je dopušteno samo registriranim korisnicima.

Idi na vrhStranica: 1
Baner

Popularno

Novosti

Kolumne

Partneri

Prijava

Registracija

*
*
*
*